Telefon
WhatsApp
FİBER OPTİK ALTYAPI İŞLETME BAKIM VE ONARIM

Geçmişten gelen tecrübe ile, ulusal ve uluslararası fiberoptik altyapılarda, arıza önleyici uygulamaların yanı sıra, oluşan arızalarda, onarım süreci sektörde yer alan birçok hizmet sağlayıcıdan hızlı şekilde tamamlanır. Ayrıca kablo güzergahlarında her türlü deplasman işleri de uzman personel tarafından gerçekleştirilerek, altyapının operasyonel sürekliliği en üst seviyede sağlanır.

FİBER OPTİK EK YAPIMI VE SONLANDIRMALAR

Fiberoptik Dünyasındaki en güncel teknolojiler takip edilerek, en güncel cihazlar temin edilmelidir. Ek yapımı ve sonlandırmalarda personel becerisi ve işçilik kalitesi en önemli kriterdir. Teknoloji yenilikleri ve kaliteli işçilik bir araya geldiğinde en hızlı ve en kaliteli fiberoptik kablo ek yapımları ve patchpanel sonlandırmaları gerçekleştirilir.

FİBER OPTİK TEST ÖLÇÜM VE ANALİZ HİZMETLERİ

Fiberoptik hatlarda yapılan detaylı test ve analizler, iletişimin verimli şekilde devam etmesini sağlamakla birlikte, olası arızaların önceden tespit edilmesi ile bu arızaların önlenmesine de yardımcı olur. Noktadan Noktaya güç testi (power), OTDR test çözümleri ve ihtiyaç durumunda diğer ileri seviye testler titizlikle uygulanır.

3 kayıttan 1 - 3 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0212) 444 1 444